Opoja.net
Meka Mish

​Jep dorëheqje trajneri i KF Opojës, Fitim Tefiku

Gjatë ditës së sotme kryetrajneri i KF Opojës, Fitim Tefiku, ka dhënë dorëheqje nga posti që ai e drejtonte për disa sezone. Arsyjet për largimin nga klubi janë personale dhe familjare ka sqaruar në profilin e tij sot në facebook, e që po u’a përcjellim edhe ne:

Image may contain: text

Gjiganti

Mos i humb

Rashica flet për sezonin e jashtëzakonshëm që kaloi te Werderi: Vit pozitiv, edicionin tjetër do bëjmë edhe më mirë

Opoja.net

Mbappe ia hap derën Realit: E ardhmja ime mund të jetë diku tjetër

Opoja.net

Mustafi afër kalimit te Milani

Opoja.net

Stadiumi i Real Madridit më i vizituari në botë, i Barcelonës në vendin e gjashtë

Opoja.net

Xavi refuzon ta marrë drejtimin e Barcelonës: Nuk është ende momenti

Opoja.net

Ish-kampionia botërore vlerëson lartë Majlinda Kelmendin

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net