Opoja.net
Meka Mish

84 aksidente për 24 orë

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se vetëm në njëzet e katër orët e fundit janë shkaktuar gjithsej 84 aksidente në vendin tonë.

Sipas njoftimit, një prej këtyre aksidenteve ishte me pasoja fatale, ku një person ka gjetur vdekjen.

Ndërsa, 24 aksidente ishin me të lënduar dhe 59 të tjerë pa të lënduar.

Aksidenti me fatalitet ka ndodhur në Suharekë.

Mos i humb

Dragash: Kërc ënon bashkëshorten nëpërmjet mesazheve telefonik

Opoja.net

Aks ident trafiku në Dragash, një grua bëhet për spital

Opoja.net

Aksident trafiku pa lëndime në aksin rrugor Prizren – Opojë

Kushtrim Guraj

Ndodhi ajo që pritej – Aksident tek Laku i Rapçës!

Opoja.net

Qenët e bariut mb*ysin ujkun në Dragash

Opoja.net

Vajza nga Prizreni doli nga shtëpia dhe nuk u kthye më, policia jep detaje

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net