Opoja.net

A e keni ditur, Arbër Zeneli në njërën këmbë e mban flamurin e Kosovës, në tjetrin të Shqipërisë

Futbollisti me i mirë i Kosovës, Arbër Zeneli ka shkëlqyer edhe mbrëmë kundër Bullgarisë në ndeshjen kualifikuese për ‘Euro 2020’.

Arbër Zeneli ka shkëlqyer në ndeshjen e Kosovës kundër Bullgarisë duke shënuar një gol shumë të bukur.

Ylli i Reims është shndërruar në futbollistin më të dashur në Kosovë dhe jo vetëm, shkruan Indeksonline.

Në ndeshjen e mbrëmshme kundër Bullgarisë, Zeneli kishte të veshur këpucë mjaftë të veçanta.

Në këpucë ai kishte flamurin e Kosovës ndërsa në tjetrën flamurin e Shqipërisë.

Mos i humb

Barcelona fiton ndaj Alavesit, një hap larg titullit

Opoja.net

Zidane e zgjedh portierin e parë të Real Madridit – Navas qëndron, Courtois largohet

Opoja.net

Nis shitja e biletave për ndeshjen Bullgari – Kosovë, këto janë çmimet

Opoja.net

Ekipi i xhudos me në krye Majlinda Kelmendin përfaqësojnë Kosovën në Minsk 2019

Opoja.net

Klubet italiane dhe gjermane kanë shprehur interesim për Vedat Muriqin

Opoja.net

Fitim Tefiku nga Opoja pjesë e sportit më të ri të Kosovës ” Badminton “

Opoja.net

Barcelona, gjashtë ndeshje për ta siguruar tripletën

Opoja.net

Vedat Muriqi nuk ka të ndalur, shënon gol në udhëtim te lideri Basaksehir

Opoja.net

Reali interesohet për një katalunas, Grimaldo objektiv i Los Blancos

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net