Opoja.net
Meka Mish

A është ky motoristi më i çmendur në botë?

Ai rrezikon shumë, mirëpo llogaritet së motoristi më i mirë i botës në garat e rrugës.

Max Wrist siç e njohin të gjithë në rrejtet sociale, garon rrugëve të Italisë dhe gjithandej Evropës me veturat më të shpejta.

Ai është motoristi që zgjedh modelet si Ferrari, Maseratti, Lamborghini, etj, që të “shtyhet” me ta.

Shiheni çfarë bën:

Mos i humb

Disa mënyra për parandalimin e vjedhjes së veturës nga hajnat

Opoja.net

Samsungu paditet pasi thoshte që telefonat e saj janë rezistent ndaj ujit

Opoja.net

Dropbox Transfer mundëson dërgimin deri 100 GB fajlla

Opoja.net

Dizajnuesi i iPhone largohet nga Apple, njeriu që Steve Jobs e kishte quajtur “partner shpirtëror”

Opoja.net

Google po teston një metodë për ndarjen e kërkimeve tuaj me të tjerët

Opoja.net

YouTube po konsideron bartjen e tërë materialit për fëmijë në YouTube Kids

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net