Opoja.net
Meka Mish

Aeroplanë ushtarakë serbë fluturojnë ultë mbi qiellin e Preshevës! (Video)

Në një video dërguar portalit Titulli.com thuhet shihet se si disa aeroplanë luftarakë serbë fluturojnë ulët mbi qiellin e Preshevës.

Siç shkruan ky portal, kalimtarët e rastit janë shprehur të shqetësuar.

Po sipas këtij portali, jozyrtarisht mësohet se këto operacione ishin pjesë e aktiviteteve ushtarake që po bëhen në bazën “Jug” në Bujanoc për trajnime ndërkombëtare.

Gjiganti

Mos i humb

Të mirat dhe të këqijat për të punuar në Zvicër

Opoja.net

3.1 milionë të papunë gjetën punë në BE

Opoja.net

Luhatjet e çmimeve të naftës po ndikojnë në rritjen ekonomike botërore

Opoja.net

Sot mbahet Samiti për Ballkanin në Berlin

Opoja.net

70 vjet NATO

Opoja.net

Nuk u pranua në Universitetin e Prishtinës, pranohet në Universitetin e Gjenevës

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net