Opoja.net
Meka Mish

Afrohet së tepërmi te kafazi, majmuni ia shkulë një tufë flokësh (Video)

Turistja e paemëruar që ndodhej në Cancun të Meksikës, ka përjetuar më shumë se që duhet, kur u afrua së tepërmi kafazit të një majmuni.

Ky i fundit, zgjati dorën dhe ia shkuli një tufë flokësh, pasi t’ia ketë hequr më parë kapelën, transmeton Telegrafi.

“Majmunët tjerë ishin shumë të shoqërueshëm, mendova se edhe ky është i njëjtë. Po luaja me të, sikur të më ketë vjedhur kapelën, derisa më sulmoi” e ka përshkruar ajo momentin dramatik.

Në anën tjetër, raportohet se në këtë kopsht zoologjik ka shumë paralajmërime, që tregojnë se nuk duhet afruar te kafazi dhe asnjë mënyrë të mos iu jepet kafshëve ushqim apo gjëra tjera. /Telegrafi/

Gjiganti

Mos i humb

Pesë mundësi për të financuar biznesin tuaj edhe nëse nuk keni para

Opoja.net

Njihuni me djaloshin i cili është në gjendje që “automatikisht” të flasë, lexojë dhe shkruajë mbrapsht

Opoja.net

A e dini pse 1 Maji mbeti si Dita e Punëtorëve?

Opoja.net

Hyri në librin e rekordeve Guinness duke e shtyrë automjetin për 100 kilometra

Opoja.net

Çudia e fundit në Restelicë, delja hypi mbi kulmin e një shtëpie (Foto)

Opoja.net

Mos e drejtoni veturën kur keni pak karburant, kjo është arsyeja

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net