Opoja.net

Aguero shkruan historinë në Premier League

Me hat-trickun e sotëm kundër Chelseas Aguero i bashkohet Alan Shearer për më së shumti hat-tricka në Premier Leaague.

Këta dy futbollistë që të dy kane shënuar nga 11 hat-tricka në ligën angleze.

Aguero shënoi  në minutën e 13′, 19′ dhe nga pika e bardhë në të 56′./FaktePlus

Mos i humb

Nis shitja e biletave për ndeshjen Bullgari – Kosovë, këto janë çmimet

Opoja.net

Ekipi i xhudos me në krye Majlinda Kelmendin përfaqësojnë Kosovën në Minsk 2019

Opoja.net

Klubet italiane dhe gjermane kanë shprehur interesim për Vedat Muriqin

Opoja.net

Fitim Tefiku nga Opoja pjesë e sportit më të ri të Kosovës ” Badminton “

Opoja.net

Barcelona, gjashtë ndeshje për ta siguruar tripletën

Opoja.net

Vedat Muriqi nuk ka të ndalur, shënon gol në udhëtim te lideri Basaksehir

Opoja.net

Reali interesohet për një katalunas, Grimaldo objektiv i Los Blancos

Opoja.net

Messi: Skuadrat gjysmëfinaliste e merituan të gjitha kualifikimin

Opoja.net

Presidenti i Juves, Agnelli: Ajaxi e meritoi kualifikimin

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net