Opoja.net
Meka Mish

Aksident në Dragash, tre të lënduar

Një aksident trafiku ka ndodhur pasditën e të hënës në fshatin Glloboqicë të Dragashit.

Siç bën të ditur Policia, vozitësi me veturën e tij nga pakujdesia ka shkaktuar vetë aksident trafiku, shkruan Opoja.net.

Si pasojë lëndime trupore ka pësua vetë vozitësi dhe dy pasagjerët e tij viktimat femra. Të lënduarit janë dërguar në Spitalin e Prizrenit.

Mos i humb

Kryetari Shabani anulon konkursin për mësimdhënës të kimisë në shkollën e Kosavës

Fari Kolloni

Banorët e Blaçit mbesin mbi 35 orë pa ujë, akuzojnë Komunën dhe operatorin ekonomik për keqmenaxhim të projektit

Fari Kolloni

Qytetari nga Brruti: zv/Kryesuesi i KK në Dragash e udhëheq komunën paralele të Gorës

Fari Kolloni

Nga QKMF e Dragashit paratë nuk depozitohen me kohë në llogari

Fari Kolloni

Drejtoria e Arsimit në Dragash nuk jep llogari për pagesat jashtë orarit dhe përvojat e punës

Fari Kolloni

Komuna e Dragashit do të blejë disa aparatura për QKMF-në

Fari Kolloni
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net