Opoja.net
Meka Mish

Analizë për gjendjen e arsimit në gjysmëvjetorin e dytë

Komisioni për Arsim, Shkencë, Teknologji, Kulturë, Rini, Sporte, Inovacion dhe Ndërmarrësi do të mbajë sot mbledhjen e radhës.

Në këtë mbledhje do të bëhet analiza e gjendjes në arsim në gjysmëvjetorin e dytë, transmeton Indeksonline.

Mbledhja zhvillohet në ndërtesën e kuvendit, salla N 303, ora 13:00./Indeksonline/

Gjiganti

Mos i humb

Autostradat, top-prioritet i qeverive të Kosovës

Opoja.net

Bytyqi: Jemi të përkushtuar që të gjithë në Kosovë të përfshihen në arsimim dhe edukim

Opoja.net

Sot lansohet fushata “Të gjithë jemi këmbësorë”

Opoja.net

Takimi Merkel – Haradinaj, vendimtar për taksën dhe vizat

Opoja.net

Përmirësohet moti, sot temperatura më të larta

Opoja.net

Ish-luftëtari i UÇK-së detyrohet t’ua ndërpresë fëmijëve shkollimin (Video)

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net