Opoja.net
Meka Mish

Andi e kall atmosferën në rastin e zgjedhjëve studentore

Këto ditë në Prishtinë janë mabjtur zgjedhjet studentore, ndërsa pjesa e atmosferës i ka takuar reperit të njohur Andi Spahija.

Andi ka përformuar duke ju dhënë një atmosferë mjaftë të bukur studentëve që po marrin pjesë në këto zgjedhje. Kjo atmosferë është mbajtur në amfiteatrin e konvikteve. Ndërsa ne ju sjellin disa pamje nga atje. /Opoja.net

Gjiganti

Mos i humb

Monumentet kulturore në Kosovë pa mbrojtje nga zjarri

Opoja.net

Meda provon për pak minuta pilotimin e aeroplanin

Opoja.net

Vjehrra e Gresës emocionohet kur e sheh nusen dhe djalin duke vallëzuar, këto janë pamjet

Opoja.net

Djali dhe reja e Remzies bëjnë foto para dasmës, Gëzimja vishet në vello

Opoja.net

42 vite punë, pensionohet mësuesi Muhamed Kryeziu

Opoja.net

40 studentë nga Kosova fillojnë studimet Master në universitetet e BE-së

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net