Opoja.net
Meka Mish

Arrestohet i dyshuari për rrahjen në Brezne të Opojës

Arrestohet i dyshuari për rrahjen në Brezne të Opojës

Policia ka njoftuar për arrestimin e personit  të dyshuar, për rrahjen që ndodhi dy ditë më parë në fshatin Brezne të Opojës së Sharrit (ish-Dragashi), shkruan “Opoja.net”.

Incidenti kishte ndodhur pas një mosmarrëveshjeje, me ç’rast viktima është dërguar në Spitalin e Prizrenit për tretman mjekësor, derisa i dyshuari ishte larguar.

Në raportin e policisë,  thuhet se ai është kapur mbrëmë. Pas intervistimit me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Policia nuk ka dhënë hollësi të tjera rreth identitetit të dyshuarve dhe shkakut të konfliktit.

Mos i humb

Kryetari Shabani anulon konkursin për mësimdhënës të kimisë në shkollën e Kosavës

Fari Kolloni

Banorët e Blaçit mbesin mbi 35 orë pa ujë, akuzojnë Komunën dhe operatorin ekonomik për keqmenaxhim të projektit

Fari Kolloni

Qytetari nga Brruti: zv/Kryesuesi i KK në Dragash e udhëheq komunën paralele të Gorës

Fari Kolloni

Nga QKMF e Dragashit paratë nuk depozitohen me kohë në llogari

Fari Kolloni

Drejtoria e Arsimit në Dragash nuk jep llogari për pagesat jashtë orarit dhe përvojat e punës

Fari Kolloni

Komuna e Dragashit do të blejë disa aparatura për QKMF-në

Fari Kolloni
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net