Opoja.net

Arrestohet një femër në Dragash për posedim të marihuanës

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se ka arrestuar një femër të komunitetit serb në fshatin Bresane të Dragashit për posedim të narkotikëve, të cilës pas kontrollimit u janë gjetur dhe konfiskuar disa qese me substancë narkotike.

“Është arrestuar e dyshuara femër K-Serbe pasi që gjatë kontrollit tek e njëjta janë gjetur dhe konfiskuar disa qese me substancë të dyshuar narkotike e llojit marihuanë”, thuhet në raportin ditor të PK-së, përcjell PrizrenPress.

Me vendim të prokurorit, pas intervistimit e dyshuara është dërguar në mbajtje./Opoja.net/

Mos i humb

Aksident trafiku pa lëndime në aksin rrugor Prizren – Opojë

Kushtrim Guraj

Ndodhi ajo që pritej – Aksident tek Laku i Rapçës!

Opoja.net

Qenët e bariut mb*ysin ujkun në Dragash

Opoja.net

Vajza nga Prizreni doli nga shtëpia dhe nuk u kthye më, policia jep detaje

Opoja.net

Dënohet me bur*gim me kusht dhe me gjobë i aku*zuari që pranoi se vodhi naftë nga ekskavatori i KFOR-it

Opoja.net

Dragash: Punëtori lëndohet në punishte – dërgohet në QKUK

Opoja.net

Ky është i riu nga Bresana që humbi jetën sot, pasi u rrëzua nga kali !

Opoja.net

Burri rr-ah gruan e tij për 8 mars në Dragash

Opoja.net

27 aksidente gjatë ditës së djeshme, një me fatalitet

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net