1. Ikona Komuna 2. Ikona Fshatrat   4. Ikona Biznese   3. Ikona Autobusa 5. Ikona Shkolla   6. Ikona Xhami   7. Ikona Objekte 8. Ikona Kultura   9. Ikona Sporti   10. Ikona Tradita
Stacioni
Linja 1
Linja 2
Linja 3
Linja 4
Linja 5
Linja 6
Linja 7
Linja 8
Linja 9
Linja 10
Linja 11
Linja 12
Linja 13
Linja 14
Linja 15
-Dita
Henë -Shtunë
Henë – Shtunë
Henë – Shtunë
Henë – Shtunë
Henë – Diele
Henë – Diele
Henë – Shtunë
Henë – Shtunë
Henë – Shtunë
Henë – Shtunë
Henë – Diele
Henë – Shtunë
Henë – Diele
Henë – Shtunë
Henë – Diele
-Kompania
Bres Tours
Qaza Reisen
Tosa
Qaza Reisen
Bres Tours
Erza
Bres Tours
Qaza Reisen
Qaza Reisen
Bres Tours
Bres Tours
Qaza Reisen
Erza
Qaza Reisen
Bres Tours
Zapluxhe
 05:40
 06:00
 06:30
  07:15
 08:00
 08:50
 10:10
 11:30
 13:00
 15:00
 16:00
 16:00
 17:00
 17:30
Blaç
 05:45
 06:10
 06:40
 07:25
 08:10
 09:00
 10:20
 11:40
 13:10
 15:10
 16:10
 16:10
 17:10
 17:40
Bresanë
 05:49
 06:15
 06:45
 07:30
 08:15
 09:05
 10:25
 11:45
 13:15
 14:00
 15:15
 16:15
 16:15
 17:15
 17:45
Buzez
 05:52
 06:18
 06:48
 07:33
 08:18
 09:08
 10:28
 11:48
 13:18
 14:05
 15:18
 16:18
 16:18
 17:18
 17:48
Kapre
 05:52
 06:20
 06:50
 07:35
 08:20
 09:10
 10:30
 11:50
 13:20
 14:08
 15:20
 16:20
 16:20
 17:20
 17:50
Bellobrad
 05:55
 06:25
 06:55
 07:40
 08:25
 09:15
 10:35
 11:55
 13:25
 14:13
 15:25
 16:25
 16:25
 17:25
 17:55
Zym
 05:58
 06:28
 06:58
 07:42
 08:28
 09:18
 10:38
 11:58
 13:28
 14:16
 15:28
 16:28
 16:28
 17:28
 17:58
Tyrbe
 06:00
 06:30
 07:00
 07:45
 08:30
 09:20
 10:40
 12:00
 13:30
 14:20
 15:30
 16:30
 16:30
 17:30
 18:00
Buçe
 06:03
 06:33
 07:03
 07:50
 08:33
 09:23
 10:43
 12:05
13:35
 14:23
 15:33
 16:35
 16:33
 17:35
 18:03
Brezne
 06:05
 06:35
 07:05
 07:52
 08:35
 09:25
 10:45
 12:07
 13:37
 14:25
 15:35
 16:37
 16:35
 17:37
 18:05
Prizren
 06:50
 07:15
 07:40
 08:30
 09:20
 10:25
 11:20
 12:45
 14:15
 15:00
 16:20
 17:15
 17:30
 18:15
 18:40
Prishtinë
 09:30
 11:30
 12:15
 14:30
 18:30
 19:15
 20:50

Kontakti me Linjat e Autobusëve:
Bres Tours: 044/ 113-056   ;   044/ 255-089

Send this to a friend