Opoja.net

Benzi përkujdeset për Benz-in në borë

Benzi përkujdeset për Benz-in në borë

“Unë jam duke u argëtuar mjaft shumë me AMG GT R – por po – ajo ka ngecur përsëri… dhe përsëri”, thotë automeni i njohur në YouTube, si Shmee150.

Fatmirësisht, për t’ia kursyer atij ditën dhe për ta nxjerrur nga aty përkujdeset shoku i tij Gregb, duke e tërhequr me një G63 AMG 6X6.

Nëse keni qejf ta shihni një GT R duke u trajtuar si një mbretëreshë garash, kanali i Shmee150 nuk është për ju! /IndeksOnline/

Mos i humb

Çudia e fundit në Restelicë, delja hypi mbi kulmin e një shtëpie (Foto)

Opoja.net

Mos e drejtoni veturën kur keni pak karburant, kjo është arsyeja

Opoja.net

Hamburgeri më i shtrenjtë në botë, i përgatitur edhe me pluhur ari (Foto)

Opoja.net

Fjalë të urta popullore: Ai që t’bërtet shumë, të del i mirë n’fund!

Opoja.net

Ju kujtohet loja me gjarpër në Nokia 3310? Ja ku mund ta shkarkoni tani

Opoja.net

Aeroplani kthehet prapa, pasi nëna e harroi fëmijën në aeroport

Opoja.net

Myslimanët ruajnë Kur’anin e punuar me dorë si pasurinë më të madhe në shtet

Opoja.net

Motoçikleta me të cilën mund t’i bëni 805 km me 4 litra naftë

Opoja.net

Rita Ora viziton Kosovën në prill për punë bamirësie

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net