Opoja.net
Meka Mish

Borë e madhe dhe akull, shikojeni momentin kur veturat godasin automjetin e Policisë së Kosovës

Borë e madhe dhe akull, shikojeni momentin kur veturat godasin automjetin e Policisë së Kosovës

Dje në gjithë territorin e Kosovës ka rënë dhe vazhdon të bie borë e madhe.

Bora e madhe e cila po bie ka bllokuar shumë rrugë dhe ka vështirësuar qarkullimin e automjeteve.

Kur jemi tek automjetet, një video të cilën e ka siguruar portali Korrespodenti, shihet se si në qytetin e Gjakovës sot janë përplasur disa makina me një automjet të policisë së Kosovës.

Fatmirësisht pas këtyre përplasjeve nuk ka pasur të lënduar, por vetëm dëme materiale.

KG 1

Mos i humb

Haradinaj mirëpret Metën në Prishtinë: Angazhimi i përbashkët përballë sfidave, fuqizon faktorin shqiptar

Opoja.net

‘Dialogu Kosovë-Serbi duhet të vazhdojë me njohje reciproke’

Opoja.net

Arrestohet serbi i dyshuar për vrasjen e civilëve gjatë luftës në Lipjan

Opoja.net

“Presidenti do ta mbyllë marrëveshjen finale me Serbinë”

Opoja.net

Çfarë e pret Ramush Haradinajn?

Opoja.net

Komandanti i NATO-s për Evropë: Dialogu Kosovë-Serbi, garanci për stabilitet

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net