Opoja.net

Çifti mashtron vdekjen në sekondën e fundit, për pak centimetra i shpëtuan përplasjes së veturës (Video)

Një çift derisa po shëtisnin në trotuar, për një fije floku i shpëtuan vdekjes kur shoferi i një veturë humbi kontrollin mbi timonin dhe me shpejtësi të madhe u përplas në një mur vetëm pak metra larg tyre. Munguan pak centimetra që t’i godet dhe t’i tërheq zvarrë.

Ajo çfarë u ka bërë më së shumti përshtypje shikuesve është reagimi i shpejtë i djaloshit, i cili e tërhoqi mbrapa të dashurën që mos t’ia përplas vetura, transmeton Telegrafi.

Por, vetura lëvizte me aq shpejtësi të madhe, sa që askush nuk e kishte qartë se si ishte e mundur që i riu të reagoi me kohë dhe ta shpëtojë partneren.

Megjithatë i riu duket se ishte traumatizuar paksa, pasi edhe pas përplasjes së veturës në mur ai vazhdon të qëndrojë në tokë. Nuk dihet saktë se ku ka ndodhur kjo ngjarje, por një gjë është e sigurt që dyshja e kanë mashtruar vdekjen. /Telegrafi/

Mos i humb

Çudia e fundit në Restelicë, delja hypi mbi kulmin e një shtëpie (Foto)

Opoja.net

Mos e drejtoni veturën kur keni pak karburant, kjo është arsyeja

Opoja.net

Hamburgeri më i shtrenjtë në botë, i përgatitur edhe me pluhur ari (Foto)

Opoja.net

Fjalë të urta popullore: Ai që t’bërtet shumë, të del i mirë n’fund!

Opoja.net

Ju kujtohet loja me gjarpër në Nokia 3310? Ja ku mund ta shkarkoni tani

Opoja.net

Aeroplani kthehet prapa, pasi nëna e harroi fëmijën në aeroport

Opoja.net

Myslimanët ruajnë Kur’anin e punuar me dorë si pasurinë më të madhe në shtet

Opoja.net

Motoçikleta me të cilën mund t’i bëni 805 km me 4 litra naftë

Opoja.net

Rita Ora viziton Kosovën në prill për punë bamirësie

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net