Opoja.net
Meka Mish

Çka ka thënë i moçmi mos harroni, disa shprehje këtu mund t’i mësoni!

Jo rrallë herë, në takime të ndryshme kujtohen shprehjet e thëna nga gjeneratat e vjetra.

Një grup i femrave në rrjetet sociale kanë treguar disa nga shprehjet qe i dinë si ‘kujtime’ nga të moqmit, shkruan Indeksonline.

Për më shumë, lexonikomentet e mëposhtme. /Indeksonline/

Mos i humb

Vjen edhe aeroplani i parë elektrik në botë

Opoja.net

Sa lule duhet të vizitojnë bletët për të prodhuar një kilogram mjaltë?

Opoja.net

Si përcaktohet vlera e një diamanti

Opoja.net

Pesë mundësi për të financuar biznesin tuaj edhe nëse nuk keni para

Opoja.net

Njihuni me djaloshin i cili është në gjendje që “automatikisht” të flasë, lexojë dhe shkruajë mbrapsht

Opoja.net

A e dini pse 1 Maji mbeti si Dita e Punëtorëve?

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net