Opoja.net
Meka Mish

Çobanët i shpëtojnë delet që i kishte mbuluar bora

Dhjetëra dele i ka mbuluar bora.

Reshjet e shumta të borës që kanë rënë ditëve të fundit, kanë bërë që disa dele të fundosen nën borë.

Blegtorët kanë arritur që të nxjerrin delet nga bora në momentet e fundit.

Ngjarja ka ndodhur në Gorbea të Spanjës.

Mos i humb

Vjen edhe aeroplani i parë elektrik në botë

Opoja.net

Sa lule duhet të vizitojnë bletët për të prodhuar një kilogram mjaltë?

Opoja.net

Si përcaktohet vlera e një diamanti

Opoja.net

Pesë mundësi për të financuar biznesin tuaj edhe nëse nuk keni para

Opoja.net

Njihuni me djaloshin i cili është në gjendje që “automatikisht” të flasë, lexojë dhe shkruajë mbrapsht

Opoja.net

A e dini pse 1 Maji mbeti si Dita e Punëtorëve?

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net