Opoja.net

Costa rrit thashethemet e largimit, pëlqen një lajm që e lidh me Unitedin

Sport
Costa rrit thashethemet e largimit, pëlqen një lajm që e lidh me Unitedin

Douglas Costa ka rritur thashethemet për largimin e tij nga Juventusi, pasi ka pëlqyer një lajm që e lidh atë me një transferim te Manchester Unitedi.

Sulmuesi anësor brazilian është jashtë fushave në këtë moment për shkak të lëndimit.

Gjithashtu Costa ishte i përfshirë në një aksident të keq automobilistik më parë këtë javë dhe kjo ka frustruar drejtuesit e Juventusit.

Megjithatë, braziliani vazhdon të pëlqehet nga klubi anglez Manchester United, që e kërkuan edhe gjatë verës.

Postimi i pëlqyer nga Costa

Costa është aktiv në Twitter dhe ka pëlqyer një lajm që e lidh atë me një transferim te Manchester Unitedi dhe ofertën e dukshme në janar prej 60 milionë eurosh.

Gjesti i Douglas Costa nuk ishte pritur mirë nga tifozë e klubit italian dhe ishte postuar menjëherë në media të ndryshme.

Kjo thuhet se ka detyruar lojtari që ta hoq atë pëlqim disa orë më vonë.

Vera e këtij viti pritet ta zbardh të ardhmen e lojtarit, i cili nuk është se po luan aq shumë te Zonja e Vjetër. /Telegrafi/

Loading...

Mos i humb

Amir Rrahmani: Nuk do të ketë racizëm, në vendin tonë janë tifozë të lojtarëve dhe klubeve angleze

Opoja.net

Kosova zhvilloi stërvitjen e fundit para sfidës ndaj Anglisë

Opoja.net

Tiks App me njoftim për tifozët që kanë kryer pagesën por nuk kanë pranuar ende biletat për ndeshjen Kosovë – Angli

Opoja.net

Trajneri i Anglisë, Southgate: Do të jetë një natë e madhe për kosovarët

Opoja.net

Dardanët u rikthehen stërvitjeve, Challandes punon vetëm me pak lojtarë

Opoja.net

Plani B i Kosovës për kualifikim në ‘Euro 2020’: Detajet dhe datat e përballjeve

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net