Opoja.net
Meka Mish

Do të shkriheni së qeshuri! Lexoni disa komente qesharake të lexuesve shqiptarë në rrjetet sociale

Do të shkriheni së qeshuri! Lexoni disa komente qesharake të lexuesve shqiptarë në rrjetet sociale

Jo rrallë herë në rrjetet sociale komentohen vegëza të ndryshme të lajmeve. Këtu nuk përjashtohen as replikat në fotografi të ndryshme.

Komentet e shqiptarëve janë të llojë- llojshme, madje disa prej tyre mund t’iu bëjnë të qeshni me lot, shkruan Indeksonline.

Jo rrallë herë i kemi prezente edhe gabimet drejtshkrimore në produkte të ndryshme.

Më poshtë mund të shihni disa fotografi të cilat janë tejet qesharake. /Indeksonline/

Mos i humb

Vjen edhe aeroplani i parë elektrik në botë

Opoja.net

Sa lule duhet të vizitojnë bletët për të prodhuar një kilogram mjaltë?

Opoja.net

Si përcaktohet vlera e një diamanti

Opoja.net

Pesë mundësi për të financuar biznesin tuaj edhe nëse nuk keni para

Opoja.net

Njihuni me djaloshin i cili është në gjendje që “automatikisht” të flasë, lexojë dhe shkruajë mbrapsht

Opoja.net

A e dini pse 1 Maji mbeti si Dita e Punëtorëve?

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net