Opoja.net
Meka Mish

Dragash: Arrestohen pasi kalojnë kurin ilegalisht

Në fshatin Zllapuxhë, Dragash, dje janë arrestuar tre të dyshuar meshkuj shtetas të Shqipërisë, pasiqë të njëjtit kanë kaluar kufirin në mënyrë ilegale.

Policia njofton se me vendim të prokurorit, të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

Gjiganti

Mos i humb

Komuna e Dragashit shpall tender 27 mijë euro për renovimin e shkollave në Brezne dhe Pllajnik

Fari Kolloni

Pas 40 vitesh punë, mësimdhënësi Hashim Jakupi i jep fund karrierës në ‘Ruzhdi Berisha’

Fari Kolloni

Gjysmë shekull ekzistencë: Gjimnazi ‘Ruzhdi Berisha’ përcjell edhe një gjeneratë të maturantëve

Fari Kolloni

Hajriz Meleqi për Garën e Diturisë: ”T’rrova, m’rrove, brisku i berberit”

Fari Kolloni

Aks ident trafiku në Dragash, një grua bëhet për spital

Opoja.net

Ambasada Amerikane e interesuar për investime në shkollën e Restelicës

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net