Opoja.net
Meka Mish

Dragash: Tentim vrasje pas mosmarrëveshjes pronësore

Një person i komunitetit goran nga Dragashi, ka raportuar se pas një mosmarrëveshje pronësore, fqiu i tyre i dyshuari shqiptar kishte shtënë me armë zjarri në drejtim të tyre.
Në vendin e ngjarjes janë gjetur dhe konfiskuar gjashtë gëzhoja.
I dyshuari është arrestuar, ndërsa arma M-70 me 65 fishek dhe pajisjet për mirëmbajtje e armës janë gjetur dhe konfiskuar në një shtëpi tjetër ku i kishte fshehur.Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje

Gjiganti

Mos i humb

Aks ident trafiku në Dragash, një grua bëhet për spital

Opoja.net

Aksident trafiku pa lëndime në aksin rrugor Prizren – Opojë

Kushtrim Guraj

Ndodhi ajo që pritej – Aksident tek Laku i Rapçës!

Opoja.net

Qenët e bariut mb*ysin ujkun në Dragash

Opoja.net

Vajza nga Prizreni doli nga shtëpia dhe nuk u kthye më, policia jep detaje

Opoja.net

Dënohet me bur*gim me kusht dhe me gjobë i aku*zuari që pranoi se vodhi naftë nga ekskavatori i KFOR-it

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net