Opoja.net
Meka Mish

Familjes së motrave Mustafa u shtohet edhe një artist

I kanë dhënë shumë muzikës popullore ndër vite dhe ritmin e punës nuk e ndalin akoma.

Fjala është për motrat Mustafa që po rezistojnë kohës duke arritur të sjellin vazhdimisht projekte të suksesshme.

Por, pasioni për muzikë po transmetohet jo vetëm tek vajzat por edhe tek djemtë e familjes. Djali i njërës prej motrave Mustafa, Kumrijes, ka debutuar në skenën muzikore ditën e sotme me projektin “Veç na dy”.

Për këtë krijim muzikor, të parin në karrierë të Arditit, është përkujdesur Florent Boshnjaku teksa XL Films është përkujdesur për videoklipin.

Shumë suksese për të parin djalë nga familja që debuton në muzikë. Urimi më i mirë, pa dyshim se do të ishte që t’i shkojë rrugëtimi në karrierë si tezeve./prive.al/

Gjiganti

Mos i humb

Vogëlushi tre vjeçar nga Bresana e Opojës, një Shqiptar i vertetë!

Opoja.net

Valmir Aslani, talenti i ri Opojarë në Gjermani

Opoja.net

Talenti Mërgim Bajrami nga Zgatari, nënshkruan kontratë profesionale me Grashopersin e Cyrihut

Opoja.net

Talenti opojar në prova te skuadra bullgare e futbollit

Opoja.net

Ledion Berisha supertalent në lojën e shahut!

Opoja.net

Artisti i ri Andi shënon sukses me këngën e re “1 Përshendetje”

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net