Opoja.net

Fillon sezoni turistik te Liqeni i Breznes

Natyra

Me ardhjen e ditëve të nxehta, fshatit Brezne po i shtohet gjallëria.

Sigurisht meritën më të madhe për këtë gjallëri e ka Liqeni.

Këtë sezon disa elemente infrastrukturore janë ndërtuar buzë liqenit dhe turistët nuk po mungojnë.

Në një foto që është postuar në rrjete sociale shihet një pamje magjepse e Liqenit që ka filluar të mbushet me turistë.

Loading...

Mos i humb

S’përmbushen nevojat me grurë edhe sivjet, Kosovës në vit i duhen 400 mijë tonë

Opoja.net

Rënia e temperaturave mund të sjellë probleme në bujqësi

Opoja.net

Sëmundjet tek kultura e specit

Opoja.net

Kosova dhe Suedia të gatshme për bashkëpunim në fushën e bujqësisë

Opoja.net

Ministria e Bujqësisë zgjat afatin deri më 12 korrik për aplikim për pagesa direkte dhe grante

Opoja.net

Promovohet kultivimi i boronicës

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net