Opoja.net
Meka Mish

Gjyshja godet kamionin, në vend të frenimit shkel gazin

Nëse dështon nga e para, ia vlen të provosh të paktën edhe një herë. Por në këtë rast, kjo praktikë nuk “vlen”.

Një grua e vjetër me Chevroletin e saj del nga oborri drejt rrugës dhe goditi kamionin e parkuar përgjatë trotuarit.

Pas kësaj, ajo përsëri hyn në oborr dhe vendos për përpjekjen e dytë. Këtë herë ajo vendosi të provonte të njëjtën manovër, vetëm në anën tjetër.

Në vend të hyjë në të djathtë, ajo drejtohet përsëri dhe përpiqet të kthehet majtas. Makina nxitoi dhe vazhdoi përmes barit dhe shkurreve, dhe përsëri në rrugë derisa nuk u përplas në një shtyllë në fund të rrugës.

Incidenti ndodhi në Youngstown, Ohio dhe ky nuk është rasti i parë në të cilin një e moshuar në vend të një frenimi, shkel pedalen e gazit.

Mos i humb

Vjen edhe aeroplani i parë elektrik në botë

Opoja.net

Sa lule duhet të vizitojnë bletët për të prodhuar një kilogram mjaltë?

Opoja.net

Si përcaktohet vlera e një diamanti

Opoja.net

Pesë mundësi për të financuar biznesin tuaj edhe nëse nuk keni para

Opoja.net

Njihuni me djaloshin i cili është në gjendje që “automatikisht” të flasë, lexojë dhe shkruajë mbrapsht

Opoja.net

A e dini pse 1 Maji mbeti si Dita e Punëtorëve?

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net