Opoja.net

Godet shtyllën elektrike në Prizren, rrokulliset vetura ‘Golf 4’

Një vet aksident trafiku ka ndodhur pak më parë në rrugën ‘Ukë Bytyqi’ në Prizren.

Vetura e llojit ‘Golf 4’ është rrokullisur në mes të rrugës, pasi ka goditur shtyllën elektrike.

Dyshohet se si pasojë e këtij aksidenti lëndime trupore ka pësuar shoferi i vetures, transmeton Indeksonline.

Numri i aksidenteve gjatë kohëve të fundit në vend ka qenë mjaft i lartë, ndërsa policia shpesh herë ka apeluar për kujdes të shtuar përgjatë pjesëmarrjes në trafik./Indeksonline/

Mos i humb

Bytyqi: Tekstet e reja shkollore në fazën përfundimtare

Opoja.net

UP me program për orientim të maturantëve për studime

Opoja.net

Rruga e gjatë e Kosovës drejt NATO-s

Opoja.net

Kredi deri në fyt, kosovarët me rreth 3 miliardë euro borxh në banka

Opoja.net

Kosova dhe Turqia shumë shpejt me marrëveshjen për tregti të lirë

Opoja.net

Haradinaj priti në takim përfaqësuesit e shoqatës “Familja dhe Shpresa”

Opoja.net

Kosovarët në vendet e BE-së në hall, nuk iu njihen patentë-shoferët

Opoja.net

Mbillen fidanë me emrat e dëshmorëve, martirëve dhe të pagjeturve

Opoja.net

Heqja e vizave, kërkesa e vetme unike e Kosovës në Berlin

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net