Opoja.net
Meka Mish e re

Gold AG në vizitë tek fëmijët me nevoja të veçanta: Buzëqeshja nuk kushton asgjë, mos rri pa të

Gold AG ka vizituar fëmijët me nevoja të veçanta dhe shikoi nga afër programin që kishin përgatitur me rastin e festave të fundvitit.

Pas përfundimit të atij programi, reperi ka shkrepur disa fotografi me ta dhe shkroi fjalë prekëse.

“Buzëqeshja nuk kushton asgjë, pra mos rri pa të”, ka shkruar ai mbi njërën foto ku shihet duke pëqafuar një vajzë me sindromën Down.

E në një video, ai shkroi “Të sprovuar me sëmundje të ndryshme, por prap se prap të lumtur. ZOT RUAJ”.

KG 4

Mos i humb

Kur sëmundja e sheqerit dëmton edhe organet e tjera

Opoja.net

Si të shpëtoni nga dhimbja e dhëmbit me këto metoda natyrale

Opoja.net

Konsumimi i tepërt i ujit mund të shkaktojë dëme në tru, komë dhe vdekje

Opoja.net

Pse nuk bën ta përdorni telefonin gjatë natës

Opoja.net

Nëse e urreni punën që e bëni, ju mund të sëmureni nga zemra

Opoja.net

Shtypja e gjakut dhe dhimbjet e kokës zvogëlohen për 30 për qind nëse e shmangni këtë përbërës

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net