Opoja.net

Granit Xhaka me një goditje të fuqishme shënon super gol në portën e Kasper Schmeichel

Zvicra është duke shënuar fitore ndaj Danimarkën në ndeshjen e vlefshme për eliminatoret e Kampionatit Evropian.

Golin e parë e shënoi Remo Freuler pas asistimit të Albain Ajetit.

Por goli i dytë i shënuar ishte më i bukur.

Granit Xhaka me një goditje me të djathtë nga 20 metra shënoi për 2-0.

Mos i humb

Barcelona fiton ndaj Alavesit, një hap larg titullit

Opoja.net

Zidane e zgjedh portierin e parë të Real Madridit – Navas qëndron, Courtois largohet

Opoja.net

Nis shitja e biletave për ndeshjen Bullgari – Kosovë, këto janë çmimet

Opoja.net

Ekipi i xhudos me në krye Majlinda Kelmendin përfaqësojnë Kosovën në Minsk 2019

Opoja.net

Klubet italiane dhe gjermane kanë shprehur interesim për Vedat Muriqin

Opoja.net

Fitim Tefiku nga Opoja pjesë e sportit më të ri të Kosovës ” Badminton “

Opoja.net

Barcelona, gjashtë ndeshje për ta siguruar tripletën

Opoja.net

Vedat Muriqi nuk ka të ndalur, shënon gol në udhëtim te lideri Basaksehir

Opoja.net

Reali interesohet për një katalunas, Grimaldo objektiv i Los Blancos

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net