Opoja.net

Humb dorën në vendin e punës

Një person derisa ishte duke punuar në një kompani në rrethana të panjohura ka pësuar lëndime trupore (një nga makineritë ia ka këputur dorën).

Ngjarja ka ndodhur të hënën rreth orës 15:00 në rrugën “Zhuj Selmani”, në Pejë.

Sipas raportit të policisë, viktima është dërguar në spitalin e Pejës. /Telegrafi/

Mos i humb

Aksident trafiku pa lëndime në aksin rrugor Prizren – Opojë

Kushtrim Guraj

Ndodhi ajo që pritej – Aksident tek Laku i Rapçës!

Opoja.net

Qenët e bariut mb*ysin ujkun në Dragash

Opoja.net

Vajza nga Prizreni doli nga shtëpia dhe nuk u kthye më, policia jep detaje

Opoja.net

Dënohet me bur*gim me kusht dhe me gjobë i aku*zuari që pranoi se vodhi naftë nga ekskavatori i KFOR-it

Opoja.net

Dragash: Punëtori lëndohet në punishte – dërgohet në QKUK

Opoja.net

Ky është i riu nga Bresana që humbi jetën sot, pasi u rrëzua nga kali !

Opoja.net

Burri rr-ah gruan e tij për 8 mars në Dragash

Opoja.net

27 aksidente gjatë ditës së djeshme, një me fatalitet

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net