Opoja.net
Meka Mish

iPad i ri me me ID të fytyrës

Apple e ka gati një iPad të ri që pritet ta lansoi në vjeshtë. E veçanta e tij pritet të jetë njohja e fytyrës me ID.

Apple iOS 12.1 beta i lëshuar së fundi përmban kodin që sugjeron se një iPad i ri po vjen së shpejti.

Apple ka ngjarjen e radhës në tetor dhe sipas gjitha gjasave në këtë ngjarje do të prezantohet ky tablet./Indeksonline/

Mos i humb

Aplikacioni i popullarizuar, që është shkarkuar më së shumti

Opoja.net

Facebook do t’i paguajë njerëzit për informacionet se si e përdorin telefonin

Opoja.net

Instagram prezanton aftësinë e shtimit të teksteve të këngëve në Instagram Stories

Opoja.net

Hakerat mund të marrin fjalëkalimin tuaj duke dëgjuar se si i shtypni shkronjat

Opoja.net

Windows 10 përforcon pozitën prijëse mes sistemeve operative desktop

Opoja.net

AMD prezantoi procesorët 12-core, me çmim shumë ekonomik (Foto)

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net