Opoja.net
Meka Mish

Isco dhe Carvajal mbeten jashtë për përballjen me Bayern Munichun

Isco do të mungojë në ndeshjen kthyese që Real Madridi do ta zhvillojë kundër Bayern Munichut në kuadër të Ligës së Kampionëve.

Mesfushori spanjoll vuan nga një dëmtim të marr nga ndeshja e parë, ku reali fitoi si mysafirë 2-1.

E SPONSORUAR

Kur është grilli aty, shokët kurrë nuk mungojnë!

Edhe pse u stërvit me skuadrën të hënën, Isco nuk ia ka dalë dhe nuk do të jetë në listën e trajnerit Zinedine Zidane për përballjen në Santiago Bernabeu.

Nacho Fernandez është rikthyer në skuadër pas mungesës disa javore.

Ai mund të jetë startus, pasi edhe Dani Carvajal do të mungojë.

Ai e kishte lënë fushën në gjysmë të ndeshjen në përballjen e Allianz Arenas, duke u zëvendësuar me Lucas Vazquezin.

Pritet përballje e fortë mes këtyre dy klubeve me renome. /Telegrafi/

Gjiganti

Mos i humb

Rashica flet për sezonin e jashtëzakonshëm që kaloi te Werderi: Vit pozitiv, edicionin tjetër do bëjmë edhe më mirë

Opoja.net

Mbappe ia hap derën Realit: E ardhmja ime mund të jetë diku tjetër

Opoja.net

Mustafi afër kalimit te Milani

Opoja.net

Stadiumi i Real Madridit më i vizituari në botë, i Barcelonës në vendin e gjashtë

Opoja.net

Xavi refuzon ta marrë drejtimin e Barcelonës: Nuk është ende momenti

Opoja.net

Ish-kampionia botërore vlerëson lartë Majlinda Kelmendin

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net