Opoja.net

Ju dha lamtumira e fundit Muhamer Mustafës

Sot ia dhamë lamtumirën e fundit,  Muhamer Mustafa, 24 vjeçar i cili dje pasdite humbi jetën tragjikisht derisa po stërviste kalin për vrapim.

I ndjeri ishte i apasionuar pas sportit të hipizmit me të cilin është marrë qe 10 vjet. Muhameri ishte djal bujar e zemërbardhë, i përkushtuar ndaj familjes dhe shoqërisë.

Ai këto ditë priste të bëhej për herë të parë baba…
I pafund ishte rreshti i njerëzve që kishin ardhur për t’ia dhënë lamtumirën e fundit.

Zoti e mëshiroftë të ndjerin, e familjarëve ua shtoftë forcën për ta përballuar këtë humbje të rëndë!

Image may contain: one or more people, people standing, crowd, tree, sky, plant, outdoor and nature

 

Image may contain: 1 person, standing, crowd and outdoor

 

Image may contain: 4 people, people standing, crowd and outdoor

Image may contain: 1 person, standing, crowd, tree, sky, outdoor and nature

Mos i humb

Sot po bëhet vlerësimi ndërkombëtar TIMSS, me nxënësit e komunës së Dragashit

Opoja.net

Udhëheqësi i sektorit të bujqësisë së Dragashit po qëndron për vizitë studimore në Lubjanë të Sllovenisë

Opoja.net

Me rastin e Ditës së Librit, Qendra e VV në Sharr dhurojnë libra në Biblotekën e Qytetit

Opoja.net

Nxënësit e shkollës “28 Nëntori” në Bresanë mbollën lule për nder te ditës së Tokës

Opoja.net

Ciceronët e ardhshëm të gjuhës angleze prezantuan vendet turistike të Prizrenit

Opoja.net

Fitim Tefiku nga Opoja pjesë e sportit më të ri të Kosovës ” Badminton “

Opoja.net

Janë mbajtur ligjërata nga të rinjet e kuvendit të Dragashit për nder të Javës Ekologjike

Opoja.net

Lëvizja VV në Sharr me aksion simbolik për Ditën Ndërkombëtare të Tokës

Opoja.net

Çudia e fundit në Restelicë, delja hypi mbi kulmin e një shtëpie (Foto)

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net