Opoja.net

Ju kujtohet loja me gjarpër në Nokia 3310? Ja ku mund ta shkarkoni tani

Nostalgji për lojën me gjarpër? Ky është aplikacioni që do t’ua shuajë atë.

Për ta festuar ditën e gënjeshtrave, Google ka shtuar versionin e vet të lojës me gjarpër në Google Maps.

Për të hyrë në lojë në aplikacion, së pari, sigurohuni që të keni versionin më të fundit të instaluar në smartfon.

Pastaj, hapni Google Maps dhe klikoni ikonën e gjarprit në këndin e sipërm të majtë. Kjo do të hapet në Settings, ku do të gjeni një opsion të ri “Play Snake”.

Edhe nëse nuk keni të instaluar Google Maps në telefonin tuaj, ju mund të luani Snake në këtë faqe.

Sipas Google, loja me gjarpër do të jetë në dispozicion e tëra deri në fund të javës.

Mos i humb

Çudia e fundit në Restelicë, delja hypi mbi kulmin e një shtëpie (Foto)

Opoja.net

Mos e drejtoni veturën kur keni pak karburant, kjo është arsyeja

Opoja.net

Hamburgeri më i shtrenjtë në botë, i përgatitur edhe me pluhur ari (Foto)

Opoja.net

Fjalë të urta popullore: Ai që t’bërtet shumë, të del i mirë n’fund!

Opoja.net

Aeroplani kthehet prapa, pasi nëna e harroi fëmijën në aeroport

Opoja.net

Myslimanët ruajnë Kur’anin e punuar me dorë si pasurinë më të madhe në shtet

Opoja.net

Motoçikleta me të cilën mund t’i bëni 805 km me 4 litra naftë

Opoja.net

Rita Ora viziton Kosovën në prill për punë bamirësie

Opoja.net

Test: Sa numra shihni në këtë figurë? Përgjigja nuk është aq e thjeshtë!

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net