Opoja.net
Meka Mish

Kapen armë pa leje në Dragash

Policia e Kosovës ka gjetur dhe konfiskuar dy armë gjuetie me leje të skaduar, njëra e prodhimit turk e tjetra prodhim jugosllav, një armë ajrore ‘Norica’ me dylbi e kalibrit 4.5 milimetër pa dokumente, shkruan Opoja Sot.

Konfiskimi i armëve është bërë gjatë një bastisjeje që është kryer dje në fshatin Zym, në ora 13:00, me vendim të prokurorit.

Pas intervistimit me vendim të prokurorit i dyshuari lirohet. /Opoja Sot/

Gjiganti

Mos i humb

Dragash: Kërc ënon bashkëshorten nëpërmjet mesazheve telefonik

Opoja.net

Aks ident trafiku në Dragash, një grua bëhet për spital

Opoja.net

Aksident trafiku pa lëndime në aksin rrugor Prizren – Opojë

Kushtrim Guraj

Ndodhi ajo që pritej – Aksident tek Laku i Rapçës!

Opoja.net

Qenët e bariut mb*ysin ujkun në Dragash

Opoja.net

Vajza nga Prizreni doli nga shtëpia dhe nuk u kthye më, policia jep detaje

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net