Opoja.net

Kështu mund t’i hiqni shenjat e djegies në hekur

Në këtë mënyrë mund t’i hiqni shenjat të djegies në hekur përmes paracetamolëve.

Nëse jeni person që përdorni rregullisht hekurin për hekurosjen e rrobave të ndryshme, mund të keni vënë re diçka.

Me kalimin e kohës, hekuri juaj do të zhvillojë shenja djegieje, si pjesë e konsumit ditor, transmeton lajmi net.

Fatkeqësisht, këto shenja mund të njollosin edhe rrobat, në rast se nuk jeni të kujdesshëm.

Lajmi i mirë është që ne jetojmë në një epokë të lavdishme të pastrimit, prandaj mos kini frikë – ka një zgjidhje për ato shenja të bezdisshme.

Gjithçka që iu nevojitet janë tabletat e paracetamolit, për t’ia kthyer shkëlqimin hekurit tuaj.

Ky truk i zgjuar është miratuar nga një numër i panumërta nënash.

Ajo që ju duhet të bëni është ta aktivizoni hekurin tuaj në nxehtësinë më të lartë.

Pastaj, mbajeni tabletën e paracetamolit me një palë piskatore dhe, me kujdesje të lartë, fshijeni pjesën e prekurmbi sipërfaqen e metaleve të nxehtë.

Mos i humb

Çudia e fundit në Restelicë, delja hypi mbi kulmin e një shtëpie (Foto)

Opoja.net

Mos e drejtoni veturën kur keni pak karburant, kjo është arsyeja

Opoja.net

Hamburgeri më i shtrenjtë në botë, i përgatitur edhe me pluhur ari (Foto)

Opoja.net

Fjalë të urta popullore: Ai që t’bërtet shumë, të del i mirë n’fund!

Opoja.net

Ju kujtohet loja me gjarpër në Nokia 3310? Ja ku mund ta shkarkoni tani

Opoja.net

Aeroplani kthehet prapa, pasi nëna e harroi fëmijën në aeroport

Opoja.net

Myslimanët ruajnë Kur’anin e punuar me dorë si pasurinë më të madhe në shtet

Opoja.net

Motoçikleta me të cilën mund t’i bëni 805 km me 4 litra naftë

Opoja.net

Rita Ora viziton Kosovën në prill për punë bamirësie

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net