Opoja.net
Meka Mish

KF Opoja arrin fitore të thellë 4 me 1 kundër KF Deçanit

Skuadra e Opojës ka arritur sot të shënoj një fitore të thellë 4 me 1 duke e mposhtur Deçanin, një rezultatë nuk është arritur në ligën e dytë të Kupës së Kosovës në grupin A, pjesë e së cilës është edhe klubi nga Dragashi “OPOJA”.

KF OPOJA 4:1 KF DECANI

Golat për klubin e futbollit “Opoja” i kanë shënuar Ditlind Reshiti, Elbasan Bahtjari dhe Bajram Azizi dy gola.

Zyrtarët e klubit, i kanë dhënë një mesazh lojëtareve të tyre, “YJEVE JU DESHIROJM SHENDET DHE SUKSESE GJITHMONÈ” përmes faqës së facebook KF Opoja.

© Opoja.net

Mos i humb

Shkëndija humb në minutën e fundit dhe eliminohet nga Liga e Kampionëve

Opoja.net

Arsenali ka arritur marrëveshje për brazilianin Everton

Opoja.net

Edhe pse spekulohet për largimin e tij, Mustafi ishte kapiten i Arsenalit në fitoren ndaj Colorado Rapids

Opoja.net

Dhjetë të akuzuarit mohojnë se kishin lejuar bagëtitë të kullosnin në pronën e të dëmtuarit

Opoja.net

Ankohen për punimet – Komuna thotë se janë ngatërruar (Video)

Opoja.net

Akil Gjakova fiton medaljen e artë në “GP Budapest 2019” pas triumfit në finale ndaj xhudistit rus

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net