Opoja.net

KF OPOJA do të luaj me fanela me stemën dhe mbishkrimin në emër të klubit

Të nderuar miq, sot për herë të parë KF OPOJA do të luaj me fanela me stemën dhe mbishkrimin në emër të klubit dhe kjo na u mundësua nga Liga shqiptare e futbollit në Austri, klubi i asaj lige Fc TIMI dhe angazhimi i veçantë i Vaxhid Bislimi! Ne si klub, në emër te drejtuesve, lojtarëve dhe gjithë simpatizuesve të KF OPOJA shprehim përzemërsisht falenderimet tona për donatorët, iu deshirojmë suksese dhe punë të mbarë në futboll e në jetë! Shpresojmë që ky të jetë shembull i dashamirëve të tjerë të futbollit. Sot keni një arsye më shume të prezentoni në stadium, andaj iu ftojmë të gjithëve të na përkrahni. / OPOJA.Net

10402815_794343433923274_5372547930710857628_n 10372034_794343497256601_1935288078804836264_n 10371691_794343457256605_2833464084766478683_n10325621_794343370589947_970228174765984433_n

Mos i humb

Me rastin e Ditës së Librit, Qendra e VV në Sharr dhurojnë libra në Biblotekën e Qytetit

Opoja.net

Nxënësit e shkollës “28 Nëntori” në Bresanë mbollën lule për nder te ditës së Tokës

Opoja.net

Nis shitja e biletave për ndeshjen Bullgari – Kosovë, këto janë çmimet

Opoja.net

Ekipi i xhudos me në krye Majlinda Kelmendin përfaqësojnë Kosovën në Minsk 2019

Opoja.net

Ciceronët e ardhshëm të gjuhës angleze prezantuan vendet turistike të Prizrenit

Opoja.net

Klubet italiane dhe gjermane kanë shprehur interesim për Vedat Muriqin

Opoja.net

Fitim Tefiku nga Opoja pjesë e sportit më të ri të Kosovës ” Badminton “

Opoja.net

Janë mbajtur ligjërata nga të rinjet e kuvendit të Dragashit për nder të Javës Ekologjike

Opoja.net

Lëvizja VV në Sharr me aksion simbolik për Ditën Ndërkombëtare të Tokës

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net