Opoja.net
Meka Mish

Kjo grua ka lindur fëmijën 5.75 kilogram

Pa ndonjë medikament për ndaljen e dhimbjeve, një nënë në Sidney ka lindur fëmijë gjigand.

I vogli, ka lindur përplot 5.755 kilogram ditën e enjte teksa gruaja ishte në javën e 39 të shtatzënisë, transmeton Indekosnline.

Doktorët thanë që prindër e saj, Nikki dhe Michael ishin shumë të shqetësuar se si do të shkonte lindja për shkak të peshës goxha të madhe të fëmijës.

Por gjithçka shkojë mirë, duke lindur fëmija shumë i shëndetshëm njësoj sikurse edhe nëna që pas lindjes ishte e shëndetshme dhe në gjendje stabile./Indeksonline/

Gjiganti

Mos i humb

Pesë mundësi për të financuar biznesin tuaj edhe nëse nuk keni para

Opoja.net

Njihuni me djaloshin i cili është në gjendje që “automatikisht” të flasë, lexojë dhe shkruajë mbrapsht

Opoja.net

A e dini pse 1 Maji mbeti si Dita e Punëtorëve?

Opoja.net

Hyri në librin e rekordeve Guinness duke e shtyrë automjetin për 100 kilometra

Opoja.net

Çudia e fundit në Restelicë, delja hypi mbi kulmin e një shtëpie (Foto)

Opoja.net

Mos e drejtoni veturën kur keni pak karburant, kjo është arsyeja

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net