Opoja.net

Kosova mban stërvitjen e fundit para testit ndaj Bullgarisë

Pas konferencës për shtyp, futbollistët e Përfaqësueses së Kosovës kanë filluar stërvitjen e fundit para ndeshjes së parë kualifikuese ndaj Bullgarisë.
Seanca stërvitore ishte e hapur për media vetëm 15 minutat e parë ku nuk u pa ndonjë skemë e trajnerit Bernard Challandes.

Një lajm i mirë është se në stërvitje ishte i pranishëm Benjamin Kololli, për të cilin u përfol shumë se nëse do të jetë i gatshëm për ndeshjen ndaj Bullgarisë, gjë të cilën nuk e konfirmoi as trajneri i përfaqësueses.

Ndeshja Kosovë-Bullgari zhvillohet nesër me fillim prej orës 20 e 45 në stadiumin ‘Fadil Vokrri’.

Mos i humb

Barcelona fiton ndaj Alavesit, një hap larg titullit

Opoja.net

Zidane e zgjedh portierin e parë të Real Madridit – Navas qëndron, Courtois largohet

Opoja.net

Nis shitja e biletave për ndeshjen Bullgari – Kosovë, këto janë çmimet

Opoja.net

Ekipi i xhudos me në krye Majlinda Kelmendin përfaqësojnë Kosovën në Minsk 2019

Opoja.net

Klubet italiane dhe gjermane kanë shprehur interesim për Vedat Muriqin

Opoja.net

Fitim Tefiku nga Opoja pjesë e sportit më të ri të Kosovës ” Badminton “

Opoja.net

Barcelona, gjashtë ndeshje për ta siguruar tripletën

Opoja.net

Vedat Muriqi nuk ka të ndalur, shënon gol në udhëtim te lideri Basaksehir

Opoja.net

Reali interesohet për një katalunas, Grimaldo objektiv i Los Blancos

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net