Opoja.net

Krasniqi i VETËVENDOSJE!-s reagon ndaj degës së LDK-së në Sharr (Foto)

Pas shumë polemikave në mes të dy partive politike opozitare ne Komunen e Dragashit asaj te degës së LDK-së dhe asaj të VV-së në Dragash, asambleisti i kësaj të fundit, Laurat Krasniqi, në llogarinë e tij personale në rrjetin social facebook, ka postuar fotografi, ku në ato pamje shifen antarët e LDK-së dhe të PDK-së duke drekuar së bashku si dhe disa fotografi gjatë vizitës studimore ku ishin bashkarisht.

Për më tepër shikoni dy reagimet e tij të bëra sot.

Shetitje me pare të komunës, plus meditje. Shefi i grupit parlamentar të LDK-së dhe 3 anëtar të tjerë nga shtatë sa i ka ky subjekt të pranishem në këtë ekspedit. Deri tani kam heshtur për hirë të respektit kolegial, por duke parë që ky respekt po keçpërdoret nga ana juaj e me keni lenë të vetëm për ti realizuar qëllimet tuaja. Nuk do të heshti asnjëher tash e tutje, por nuk do të bëhem palë me ju!

Drek me pare të komunës, prezentë edhe nënkryetari i LDK-së në Sharr. As agjend as delegacion as portokoll vetëm që janë marrë vesh LDK-ja dhe PDK-ja në Sharr. Nejse sofra i bënë bashk njerëzit. Kjo nuk ka ndodhë vetëm një herë, këto ftesa i kam refuzu i vetëm!

 

Mos i humb

Të dielën e mësojmë kush do ta drejtojë LDK-në në Dragash!

Opoja.net

Mësuesi Ymridin Myrtezani pensionohet me një poezi shumë emocionuese

Opoja.net

Sot po bëhet vlerësimi ndërkombëtar TIMSS, me nxënësit e komunës së Dragashit

Opoja.net

Udhëheqësi i sektorit të bujqësisë së Dragashit po qëndron për vizitë studimore në Lubjanë të Sllovenisë

Opoja.net

Me rastin e Ditës së Librit, Qendra e VV në Sharr dhurojnë libra në Biblotekën e Qytetit

Opoja.net

Nxënësit e shkollës “28 Nëntori” në Bresanë mbollën lule për nder te ditës së Tokës

Opoja.net

Ciceronët e ardhshëm të gjuhës angleze prezantuan vendet turistike të Prizrenit

Opoja.net

Fitim Tefiku nga Opoja pjesë e sportit më të ri të Kosovës ” Badminton “

Opoja.net

Janë mbajtur ligjërata nga të rinjet e kuvendit të Dragashit për nder të Javës Ekologjike

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net