Opoja.net

Kreu i DKA-së në Dragash takon Panelin Vlerësues Komunal

Me një vendim të dates 29.03.2019, Drejtoria Komunale e Arsimit në Dragash kishte formar një Panel Vlerësues, detyra e të cilit do të jetë vlerësimi i nxënësve nëpër shkollat e Komunës së Dragashit, duke i përzgjedhur më të mirët prej tyre. Paneli do të jetë i përbërë nga gjithsej 14 anëtarë vlerësues, 7 prej të cilëve për nxënësit e klasave I-V dhe gjysma tjetër për ata të klasave VI-IX.

Në vazhdën e kësaj iniciative, drejtori i Arsimit në Dragash, Vloran Cenaj, sot ka takuar anëtarët e Panelit Vlerësues. Cenaj ka njoftuar se procesi i vlerësimit të nxënësve do të fillojë javën e ardhshme./Opoja.Net

———————

Kjo web faqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve “OPOJAnet B.I”. Opoja.net mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me Opoja.net, ndalohet rreptësisht. 

Image may contain: indoor

Image may contain: 2 people, people sitting, screen and indoor

Mos i humb

Të dielën e mësojmë kush do ta drejtojë LDK-në në Dragash!

Opoja.net

Mësuesi Ymridin Myrtezani pensionohet me një poezi shumë emocionuese

Opoja.net

Sot po bëhet vlerësimi ndërkombëtar TIMSS, me nxënësit e komunës së Dragashit

Opoja.net

Udhëheqësi i sektorit të bujqësisë së Dragashit po qëndron për vizitë studimore në Lubjanë të Sllovenisë

Opoja.net

Me rastin e Ditës së Librit, Qendra e VV në Sharr dhurojnë libra në Biblotekën e Qytetit

Opoja.net

Nxënësit e shkollës “28 Nëntori” në Bresanë mbollën lule për nder te ditës së Tokës

Opoja.net

Ciceronët e ardhshëm të gjuhës angleze prezantuan vendet turistike të Prizrenit

Opoja.net

Fitim Tefiku nga Opoja pjesë e sportit më të ri të Kosovës ” Badminton “

Opoja.net

Janë mbajtur ligjërata nga të rinjet e kuvendit të Dragashit për nder të Javës Ekologjike

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net