Opoja.net
Meka Mish

Kryetari Shabani i sjell ‘fat’ KF Opojës, fitore e pastër 3-0 ndaj KF Ratkocit

Klubi futbollistik Opoja vazhdon serinë e mirë të lojërave duke shënuar edhe fitoren e re.

KF Opoja ka mposhtur me rezultat të pastër 3-0 KF Ratkocin.

Golashënues ishin kapiteni Ditëlind D. Reshiti, Ahmed Kamberi dhe Bajram Azizi.

E veçanta e ndeshjes ishte prezenca e kryetarit Shaban Shabani, i cili ka qenë edhe vetë futbollistë dikur. /Opoja Sot/

Gjiganti

Mos i humb

Komuna e Dragashit shpall tender 27 mijë euro për renovimin e shkollave në Brezne dhe Pllajnik

Fari Kolloni

Rashica flet për sezonin e jashtëzakonshëm që kaloi te Werderi: Vit pozitiv, edicionin tjetër do bëjmë edhe më mirë

Opoja.net

Pas 40 vitesh punë, mësimdhënësi Hashim Jakupi i jep fund karrierës në ‘Ruzhdi Berisha’

Fari Kolloni

Mbappe ia hap derën Realit: E ardhmja ime mund të jetë diku tjetër

Opoja.net

Gjysmë shekull ekzistencë: Gjimnazi ‘Ruzhdi Berisha’ përcjell edhe një gjeneratë të maturantëve

Fari Kolloni

Mustafi afër kalimit te Milani

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net