Opoja.net
Meka Mish

Ky është i riu nga Lipjani që vd*iq në aksidentin e sotëm në Suharekë

Një aksident tragjik ka ndodhur sot në fshatin Duhël të Suharekës. Si pasoj e këtij aksidneti kanë humbur jetën tre persona, raporton Gazeta NewBorn.

Mesin e tre të rinjeve që ndërruan jetë sot në ak,sidentin tragjik në Duhel është edhe i riu nga Lipjani, Leonard Ratkoceri, percjell Dardania Press.

Profili i Leonardit është mbushur me ngushëllime, e për familjarët, miqët dhe shoqërinë e tij po duket e pabesueshme kjo.

Fotografia e Leo Retkoceri

Mos i humb

Haradinaj: Ndërhyrja e NATO-s, e prirë nga Amerika, ktheu shpresën tek populli ynë

Opoja.net

A po e merr SHBA rolin udhëheqës në dialogun Kosovë – Serbi?

Opoja.net

KFOR-i do të kryej ushtrim në fshatin Zhur

Opoja.net

Kosovës po i ikë fuqia punëtore

Opoja.net

Kontrolli i përbashkët kufitar, mbi 1 milion persona kaluan pikën kufitare Vërmicë-Morinë

Opoja.net

Haradinaj thotë se taksa 100 për qind për Serbinë mund të jetë e përjetshme

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net