Opoja.net
Meka Mish

Ky është super goli i Rashicës (Video)

Ky është super goli i Rashicës (Video)

Sulmuesi kosovar, Milot Rashica, i cili aktualisht është lojtar i klubit gjerman, Werder Bremen, ka shënuar një super gol në stërvitje.

Ai është aktualisht me bashkëlojtarët e tij në Afrikën e Jugut, aty ku po zhvillojnë përgatitjet për pjesën e dytë të stinorit të Bundesligës.

Pas një harkimit të marrë, Rashica me mjeshtri e futi topin në rrjetë në mënyrë akrobatike, në stilin gërshërë.

22-vjeçari në këtë stinor me klubin gjerman ka 11 paraqitje, një gol dhe një asistim.

DeichStube@DeichStube

Den kann man mal so machen☝️ Rashi-Rakete on fire 🔥🇿🇦 @milotrashica

See DeichStube’s other Tweets

Mos i humb

Mediat ndërkombëtare shkruajnë se Liga e Kampionëve nis në Kosovë

Opoja.net

Portieri largon topin me dorë, Suarez kërkon penallti

Opoja.net

Nga Shaqiri deri te Sanchez: Tetë lojtarët që tregojnë gjithmonë formë të lartë me kombëtaret

Opoja.net

Muriqi udhëton drejt Stambollit, arrin marrëveshje me Galatasarayn

Opoja.net

Majlinda Kelmendi stoliset me medaljen e parë të artë në Lojërat Evropiane pas triumfit ndaj ruses në Minsk 2019

Opoja.net

Porto në bisedime të avancuara me Buffonin

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net