Opoja.net

Aksident i rëndë me fatalitet në rrugën Prizren – Zhur

Pak pas orës 11:00 ka ndodhur një aksident i rëndë trafiku në mes të një kamioni dhe një veturë të llojit ” Golf”, në të cilen dyshohet se ndodhen 3 persona, të cilët ende nuk janë nxjerrë nga zjarrëfikësit dhe ata ndodhen në gjendje kritike.

Ju njoftojmë nga vendi i ngjarjes, por dyshimet janë se në mesin e të rinjve që janë brenda veturës mund të ketë viktima./tvprizreni.info/

Mos i humb

Aksident trafiku pa lëndime në aksin rrugor Prizren – Opojë

Kushtrim Guraj

Ndodhi ajo që pritej – Aksident tek Laku i Rapçës!

Opoja.net

Qenët e bariut mb*ysin ujkun në Dragash

Opoja.net

Vajza nga Prizreni doli nga shtëpia dhe nuk u kthye më, policia jep detaje

Opoja.net

Dënohet me bur*gim me kusht dhe me gjobë i aku*zuari që pranoi se vodhi naftë nga ekskavatori i KFOR-it

Opoja.net

Dragash: Punëtori lëndohet në punishte – dërgohet në QKUK

Opoja.net

Ky është i riu nga Bresana që humbi jetën sot, pasi u rrëzua nga kali !

Opoja.net

Burri rr-ah gruan e tij për 8 mars në Dragash

Opoja.net

27 aksidente gjatë ditës së djeshme, një me fatalitet

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net