Opoja.net
Meka Mish

Lenjani përgatit rikthimin te Kombëtarja: Jam krenar që luaj për vendin tim

Ermir Lenjani është duke kaluar nëpër një formë të mrekullueshme në kampionatin zviceran.

Së fundmi mbrojtësi i Kombëtares së Shqipërisë ka shënuar dy gola për Sionin për t’i dhënë tri pikët në përballje ndaj Thunit 1-2.

Ai ka folur për mediat zvicerane për rolin e tij të ri në Sion që po luan më i avancuar.

“Unë luaj në atë pozitë që më thotë trajneri dhe nuk e kam problem asnjëherë. Tani po luaj më ofensivë por është në rregull”.

Kamenicasi ka folur edhe për krisjen e tij me ish-trajnerin e Kombëtares së Shqipërisë, Christian Panucci.

“Mes meje dhe Panuccit është thënë gjithçka, nuk ka mbetur asgjë për t’u thënë”, deklaroi mbrojtësi shqiptar, që mirëpret trajnerin e ri të Kombëtares.

“Unë mirëpres çdo trajner që do të vijë. Jam krenar dhe do të luaj për vendin tim”, ka thënë Lenjani. /Telegrafi/

Gjiganti

Mos i humb

Fansat nisin një fushatë për Vedat Muriqin: Eja në Fanerbahçe

Opoja.net

Chelsea do ta shkarkojë Maurizio Sarrin, legjenda Frank Lampard trajner i ri?

Opoja.net

Rashica flet për sezonin e jashtëzakonshëm që kaloi te Werderi: Vit pozitiv, edicionin tjetër do bëjmë edhe më mirë

Opoja.net

Mbappe ia hap derën Realit: E ardhmja ime mund të jetë diku tjetër

Opoja.net

Mustafi afër kalimit te Milani

Opoja.net

Stadiumi i Real Madridit më i vizituari në botë, i Barcelonës në vendin e gjashtë

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net