Opoja.net
Meka Mish

“Lulja n’saksi” e Leze Qenës kalon 300,000 klikime në YouTube

“Lulja n’saksi” e Leze Qenës kalon 300,000 klikime në YouTube

Statistikave të Leze Qenës do ia kishin lakmi edhe këngëtarët e estradës.

Vetëm 5 ditë pasi u publikua në YouTube performanca e saj në “Çka ka shpija”, videoja numëron mbi 300,000 shikime.

Videjoa u bë shumë e famshme në rrjetet sociale duke u shikuar dhe shpërndarë shumë.

 

Mos i humb

Vjen edhe aeroplani i parë elektrik në botë

Opoja.net

Sa lule duhet të vizitojnë bletët për të prodhuar një kilogram mjaltë?

Opoja.net

Si përcaktohet vlera e një diamanti

Opoja.net

Pesë mundësi për të financuar biznesin tuaj edhe nëse nuk keni para

Opoja.net

Njihuni me djaloshin i cili është në gjendje që “automatikisht” të flasë, lexojë dhe shkruajë mbrapsht

Opoja.net

A e dini pse 1 Maji mbeti si Dita e Punëtorëve?

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net