Opoja.net
Meka Mish

Me tortë e uruan një kosovar marrjen e vizës, fëmijët e tij (Foto)

Që të urojmë të afërmit tonë për ditëlindje, fejesë, martesë apo edhe gjëra të tilla kemi parë, por që të urojmë për marrjen e një vize, kjo me siguri që nuk ka ndodhur.

Por, nëse nuk ka ndodhur deri më tani, kjo nuk do të thotë se nuk ndodh kurrë – dhe këtë e dëshmon një fotografi që po qarkullon në rrjetet sociale.

Në fotografi, me gjasë familja, përkatësisht fëmijët e një qytetari nga Kosova i kanë uruar atij “marrjen e vizës”.

Për këtë, në tortën e urimit, është vendosur edhe fotografia e vizës së marrë nga kosovari. /Telegrafi/

Mos i humb

Vjen edhe aeroplani i parë elektrik në botë

Opoja.net

Sa lule duhet të vizitojnë bletët për të prodhuar një kilogram mjaltë?

Opoja.net

Si përcaktohet vlera e një diamanti

Opoja.net

Pesë mundësi për të financuar biznesin tuaj edhe nëse nuk keni para

Opoja.net

Njihuni me djaloshin i cili është në gjendje që “automatikisht” të flasë, lexojë dhe shkruajë mbrapsht

Opoja.net

A e dini pse 1 Maji mbeti si Dita e Punëtorëve?

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net