Opoja.net
Meka Mish

Mënyra më qesharake që ta largoni borën nga vetura (VIDEO)

Mënyra më qesharake që ta largoni borën nga vetura (VIDEO)

Për të mos ftohur duart duke hequr borën që e ka mbuluar veturën, duhet të keni një sistem të zërimit!

Në fakt, një sistem të fuqishëm zërimi.

Basi i vendosur në këtë veturë ngjyrë gri, bën që të lëvizin edhe dyert nga zëri i lartë që lëshon.

Kështu, për shkak të ‘dridhjes’ që shkaktohet nga sistemi i zërimit, bora fillon të bie nga vetura.

Shikojeni videon:

Mos i humb

Vjen edhe aeroplani i parë elektrik në botë

Opoja.net

Sa lule duhet të vizitojnë bletët për të prodhuar një kilogram mjaltë?

Opoja.net

Si përcaktohet vlera e një diamanti

Opoja.net

Pesë mundësi për të financuar biznesin tuaj edhe nëse nuk keni para

Opoja.net

Njihuni me djaloshin i cili është në gjendje që “automatikisht” të flasë, lexojë dhe shkruajë mbrapsht

Opoja.net

A e dini pse 1 Maji mbeti si Dita e Punëtorëve?

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net