Opoja.net
Meka Mish

Messi: Skuadrat gjysmëfinaliste e merituan të gjitha kualifikimin

Lionel Messi ka folur pas mësimit të katër skuadrave gjysmëfinaliste të Ligës së Kampionëve.

Barcelona ka arritur të kalojë tutje pasi ka eliminuar Manchester Unitedit, ndërsa një vend në gjysmëfinale e kanë siguruar edhe Liverpooli, Tottenhami dhe Ajaxi.

Befasia më e madhe ishte eliminimi i Juventusit nga Ajaxi, por edhe ai i Manchester Cityt nga Spurs.

Rreth kësaj ka folur ylli argjentinas i Barcelonës, Messi, i cili ka thënë se të gjitha skuadrat e kualifikuara tutje e meritojnë gjysmëfinalen, ndërsa secila nga do është skuadër e komplikuar.

“Kjo tregon gjithçka që të duhet ta dish për këtë garë”.

“Çdo skuadër është e vështirë dhe e komplikuar, me cilëndo që përballesh”.

“Ekipet që kanë arritur deri këtu janë ato më të mirat dhe ato që e meritojnë. Gjithçka do të jetë e komplikuar”, ka thënë Messi. /Telegrafi/

Gjiganti

Mos i humb

Rashica flet për sezonin e jashtëzakonshëm që kaloi te Werderi: Vit pozitiv, edicionin tjetër do bëjmë edhe më mirë

Opoja.net

Mbappe ia hap derën Realit: E ardhmja ime mund të jetë diku tjetër

Opoja.net

Mustafi afër kalimit te Milani

Opoja.net

Stadiumi i Real Madridit më i vizituari në botë, i Barcelonës në vendin e gjashtë

Opoja.net

Xavi refuzon ta marrë drejtimin e Barcelonës: Nuk është ende momenti

Opoja.net

Ish-kampionia botërore vlerëson lartë Majlinda Kelmendin

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net